Co to je chemtrails?

Ačkoliv je nespočet důkazů o tom, že chemtrails opravdu existuje, stále naše vláda tvrdí, že je to absolutní nesmysl, ačkoliv některé státy to už přiznaly, že se toto rozprašování pomocí letadel po celém světě provádí… (Kanada, Německo…)

Nebudeme Vám nic vtloukat do hlavy a necháme si Vás udělat vlastní názor. Ukážeme Vám jen pár příkladů a zajímavostí.

  • Podívejme se na jednu televizní reportáž. Zajímavostí je, že všichni lidé, kteří se nějakým způsobem podíleli na této reportáži, byli hned po odvysílání vyhozeni z práce, bez udání důvodu, včetně kameramana, moderátora v reportáži a moderátorky, která tuto reportáž uvedla.

  • První stopa chemtrails se u nás v ČR na obloze objevila v roce 1998. Když se zjistilo, že poté, co se u nás na obloze objevily tyto čáry, pitná voda překročila 40x svoje povolené množství těžkých kovů, byl stanoven a hned schválen nový zákon o povoleném množství těžkých kovů ve vodě. Začátkem roku 1999 hned byla tato norma podle zákona “v pořádku“.
  • Pojďme se podívat na další video. Předem chci říct, že toto video bylo mnohokrát staženo z  YouTube. Ale i tak to video někomu podařilo stáhnout dřív než bylo zakázáno, a opět ho publikovat. 
    Volný překlad: V tomto videu se jde cestující zeptat pilota, jestli věří v chemtrails. Pilot odpovídá, že ví co je to chemtrails. Cestující se ptá, jestli je to pravda. Pilot odpovídá že je mnoho teorií.. Cestující se obhajuje, že viděl mnoho videí na internetu, a že to opravdu vypadá reálně. Pilot se snaží z rozhovoru odbočit. Cestující se ho ptá, jaký je jeho osobní názor. Pilot říká, že jde o částečnou pravdu. Poté dodává, že to je ,,necessary evil“-nutné zlo.

  • V následujícím videu jde nádherně vidět, jak se tyto čáry dávkují, aby pak budily dojem, že se jedná o mrak, nikoliv o čáru, která se hodiny rozplývala v atmosféře.

  • Jako poslední video máme opět ve stejném stylu jako to první: Jde o reportáž slovenské televize Joj. Stejný osud čekal i tyto moderátory z konkurenční televize. Okamžitá výpověď bez udání důvodu.

 

 

Aby jste si vytvořili představu jestli se opravdu jedná pouze o vodní páru, která je naprosto přirozená a v pořádku a nebo o chemický postřik,  necháme již na Vás. Váš názor nám můžete klidně sdělit do komentářů pod tento článek.

zdroje: 1, 2