Co to je chemtrails?

Jedná se o speciální prášek, který se vypouští z letadel a pomalu se rozpouští do atmosféry, až dopadá na zem. Tento prášek obsahuje především aluminium (hliníkový prášek), thorium, baryum, a spousty jiných těžkých kovů.

 

Proč to po nás sprejují?

Důvodů může být mnoho. Ať už se jedná o oficiální verze, nebo o tzv. konspirační teorii. Zvláštní je, že i těch oficiálních verzí je opravdu mnoho:
Oficiální verze:
1. První taková verze (kterou tvrdí většina zemí) že žádný tzv Chemtrails neexistují. Že se jedná pouze o výpary z motoru a zmrzlou páru který zkrystalizovala.

2. Druhá verze již říká, že se jedná o projekt který je úzce spojený s Geoinženýrstvím, a jedná se tedy o záměrnou manipulací počasí. To úzce souvisí s vysílači HAARP.
3. Třetí verze zase tvrdí, že se opravdu jedná o aluminiový prášek, a rozprašuje se z důvodu zastavení globálního oteplování ( hliník odráží sluneční paprsky zpět do vesmíru)

 

Neoficiální verze:
1. Jedná se o pokus zmanipulovat lidi (v souvislosti právě s vysílači HAARP)

2. Jedná se o pokus dosažení maximální kontroly nad počasím a ovládat ho podle svých potřeb.
3. Jde o cílenou redukci populace. Právě tyto těžké kovy napadají nervovou soustavu, oslabují imunitní systém, poškozuje dýchací ústrojí a jak je již známo, hliník zabíjí mozkové buňky.

Co je však velice pravděpodobné, jedná se o všechny tyto 3 neoficiální verze dohromady.